ULTIMAX - BELT ULTIMAX UA POLARIS - 11420971
181,54incl. VAT
181,54incl. VAT

181,54incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 42.1" |
| Length Metric | 106.93 cm |
| Width Imperial | 1-1/4" |
| Width Metric | 31.75 mm |
| Width | 31,75 mm (1-1/4") |
| Length | 106,93 cm (42,1") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Armid Cord , Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV |
