ULTIMAX - BELT ULTIMAX UA POLARIS - 11421214
138,69incl. VAT
138,69incl. VAT

138,69incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Length Imperial | 37-5/16" |
| Length Metric | 94.77 cm |
| Width Imperial | 1-7/16" |
| Width Metric | 36.51 mm |
| Width | 36,51 mm (1-7/16") |
| Length | 94,77 cm (37-5/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Armid Cord , Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | ATV |
