ULTIMAX - BELT ULTIMAX UXP CFMOTO - 11421219
216,76incl. VAT
216,76incl. VAT

216,76incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Length Imperial | 38-1/8" |
| Length Metric | 96.84 cm |
| Width Imperial | 1-7/16" |
| Width Metric | 36.51 mm |
| Width | 36,51 mm (1-7/16") |
| Length | 96,84 cm (38-1/8") |
| Model | XP |
|---|---|
| Material | Aramid , Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged |
| Brand | ULTIMAX |
| Research Value | Finalized |
