ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV ARC - 11420740
186,99incl. VAT
186,99incl. VAT

186,99incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 37-1/8" |
| Length Metric | 94.3 cm |
| Width Imperial | 1-15/32" |
| Width Metric | 37.31 mm |
| Width | 37,31 mm (1-15/32") |
| Length | 94,3 cm (37-1/8") |
| Model | XP |
|---|---|
| Material | Aramid , Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV , ATV |
