ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV BRP - 11420758
229,96incl. VAT
229,96incl. VAT

229,96incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 42-9/16" |
| Length Metric | 108.11 cm |
| Width Imperial | 1-5/16" |
| Width Metric | 33.34 mm |
| Width | 33,34 mm (1-5/16") |
| Length | 108,11 cm (42-9/16") |
| Model | XP |
|---|---|
| Material | Aramid , Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV , Street |
