ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV POL - 11420751
179,12incl. VAT
179,12incl. VAT

179,12incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 42-1/4" |
| Length Metric | 107.32 cm |
| Width Imperial | 1-1/4" |
| Width Metric | 31.75 mm |
| Width | 31,75 mm (1-1/4") |
| Length | 107,32 cm (42-1/4") |
| Model | XP |
|---|---|
| Material | Aramid , Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV , ATV |
