ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV SU/KA - 11420750
222,34incl. VAT
222,34incl. VAT

222,34incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 34-1/8" |
| Length Metric | 86.68 cm |
| Width Imperial | 1-1/4" |
| Width | 31,75 mm (1-1/4") |
| Length | 86,68 cm (34-1/8") |
| Model | XP |
|---|---|
| Material | Aramid , Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | ATV |
