ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV YAM - 11420742
161,58incl. VAT
161,58incl. VAT

161,58incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 34-5/16" |
| Length Metric | 87.15 cm |
| Width Imperial | 1-7/32" |
| Width Metric | 30.96 mm |
| Width | 30,96 mm (1-7/32") |
| Length | 87,15 cm (34-5/16") |
| Model | XP |
|---|---|
| Material | Aramid , Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV , ATV |
