WISECO - PISTON KIT BLASTER - 09030363
223,29incl. VAT
223,29incl. VAT

223,29incl. VAT
| Type | Top End |
|---|---|
| Bore Size Metric | 66.25 mm |
| Piston Diameter Metric | 66.20 mm |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Piston Diameter | 66,20 mm |
| Skirt Coating | Non-Coated |
| Bore - Oversize Metric | +0.25 mm |
| Engine Type | 2-Stroke |
| Piston Material | 4032 Aluminum Alloy |
| Stroke Length | 57,00 mm |
|---|---|
| Bore - Oversize | +0,25 mm |
| Displacement | 195 cc |
| Bore Size | 66,25 mm |
| Model | Pro-Lite |
| Product Name | Rebuild Kit |
| Units | Kit |
| Brand | WISECO |
| Stroke Length Metric | 57.00 mm |
