WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030458
236,37incl. VAT
236,37incl. VAT

236,37incl. VAT
| Type | Top End |
|---|---|
| Bore Size Metric | 67.75 mm |
| Piston Diameter Metric | 67.70 mm |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Piston Diameter | 67,70 mm |
| Skirt Coating | Non-Coated |
| Bore - Oversize Metric | +1.75 mm |
| Engine Type | 2-Stroke |
| Piston Material | 4032 Aluminum Alloy |
| Stroke Length | 57,00 mm |
|---|---|
| Bore - Oversize | +1,75 mm |
| Displacement | 195 cc |
| Bore Size | 67,75 mm |
| Model | Pro-Lite |
| Product Name | Rebuild Kit |
| Units | Kit |
| Brand | WISECO |
| Stroke Length Metric | 57.00 mm |
