WISECO - PISTON KIT YAM350/400 - 09030423
374,93incl. VAT
374,93incl. VAT

374,93incl. VAT
| Brand | WISECO |
|---|---|
| Bore Size Metric | 64.50 mm |
| Piston Diameter Metric | 64.42 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Piston Diameter | 64,42 mm |
| Skirt Coating | Non-Coated |
| Bore - Oversize Metric | +0.50 mm |
| Engine Type | 2-Stroke |
| Piston Material | 4032 Aluminum Alloy , Forged |
|---|---|
| Stroke Length | 54,00 mm |
| Bore - Oversize | +0,50 mm |
| Displacement | 352 cc |
| Bore Size | 64,50 mm |
| Model | Forged Series |
| Product Name | Piston Kit |
| Units | Kit |
| Stroke Length Metric | 54.00 mm |
