WISECO - WISECO WRIST PIN - S376
24,91incl. VAT
24,91incl. VAT

24,91incl. VAT
| Brand | WISECO |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Metric | 19.00 mm |
| Length Metric | 57 mm |
| Application | Piston |
| Outside Diameter | 19,00 mm |
|---|---|
| Length | 57 mm |
| Material | Silicone , Aluminum |
| Product Name | Wrist Pin |
| Units | Each |
| Riding Style | Street , ATV , Off-Road , Adventure Touring / Dual-Sport |
