WISECO - WISECO WRIST PIN - S482
24,91incl. VAT
24,91incl. VAT

24,91incl. VAT
| Brand | WISECO |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Metric | 18 mm |
| Length Metric | 49.50 mm |
| Application | Piston |
| Outside Diameter | 18 mm |
|---|---|
| Length | 49,50 mm |
| Product Name | Wrist Pin |
| Units | Each |
| Riding Style | ATV |
