WISECO - WISECO WRIST PIN - S512X
24,56incl. VAT
24,56incl. VAT

24,56incl. VAT
| Brand | WISECO |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Metric | 20.00 mm |
| Length Metric | 60 mm |
| Application | Piston |
| Outside Diameter | 20,00 mm |
|---|---|
| Length | 60 mm |
| Material | Silicone , Aluminum |
| Product Name | Wrist Pin |
| Units | Each |
| Riding Style | Snow , Off-Road , UTV , Watercraft |
