WISECO - WISECO WRIST PIN - S535
27,39incl. VAT
27,39incl. VAT

27,39incl. VAT
| Brand | WISECO |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Metric | 20 mm |
| Length Metric | 70 mm |
| Application | Piston |
| Outside Diameter | 20 mm |
|---|---|
| Length | 70 mm |
| Material | Silicone , Aluminum |
| Product Name | Wrist Pin |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
