WISECO - WISECO WRIST PIN - S553
21,38incl. VAT
21,38incl. VAT

21,38incl. VAT
| Brand | WISECO |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Metric | 12.00 mm |
| Length Metric | 38.9 mm |
| Application | Piston |
| Outside Diameter | 12,00 mm |
|---|---|
| Length | 38,9 mm |
| Product Name | Wrist Pin |
| Units | Each |
| Riding Style | ATV |
