WISECO - WISECO WRIST PIN - S591
26,04incl. VAT
26,04incl. VAT

26,04incl. VAT
| Brand | WISECO |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Metric | 23 mm |
| Length Metric | 54 mm |
| Application | Piston |
| Outside Diameter | 23 mm |
|---|---|
| Length | 54 mm |
| Product Name | Wrist Pin |
| Units | Each |
| Riding Style | ATV |
