MOTION PRO - CABLE CHOKE VINYL POL - 06500268
27,12incl. BTW
27,12incl. BTW

27,12incl. BTW
| Type | Choke |
|---|---|
| Huisvestingslengte imperiaal | 41" |
| Totale lengte in metrische eenheden | 109 cm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 104 cm (41" |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Totale Lengte | 109 cm (43") |
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOTION PRO |
| Totale lengte Imperial | 43" |
