MOTION PRO - CABLE THROTTLE HON P/PULL - 06501571
16,70incl. BTW
16,70incl. BTW

16,70incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Huisvestingslengte imperiaal | 36-3/4" |
| Woonlengte-metrisch | 93,5 cm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 93,5 cm (36-3/4") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Reis | 13 cm (5-1/8") |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Duw , Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Reis Imperial | 5-1/8" |
