MOTION PRO - CABLE THROTTLE SUZ - 06500117
17,41incl. BTW
17,41incl. BTW

17,41incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Behuizingslengte | 112 cm (44") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Woonlengte-metrisch | 112 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 124,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 44" |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Totale Lengte | 124,5 cm (49") |
| Totale lengte Imperial | 49" |
