MOTION PRO - CABLE THROTTLE-ATV-HON - 06500134
15,04incl. BTW
15,04incl. BTW

15,04incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Behuizingslengte | 72 cm (28-1/4") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | ATV |
| Woonlengte-metrisch | 72 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 82,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 28-1/4" |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Totale Lengte | 82,5 cm (32-1/2") |
| Totale lengte Imperial | 32-1/2" |
