MOTION PRO - CABLE THROTTLE PUSH-PULL SET: - 06502092
40,29incl. BTW
40,29incl. BTW

40,29incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | Standaard |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | +4" |
| Size Metric | +10 cm |
| Behuizingslengte | Standaard |
| Housing Material | Vinyl |
| Grootte | +10 cm (+4") |
|---|---|
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Duw , Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | Standaard |
