MOTION PRO - CABLE THROTTLE SET-YAM - 06500259
32,82incl. BTW
32,82incl. BTW

32,82incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Huisvestingslengte imperiaal | 36-1/4" |
| Totale lengte in metrische eenheden | 101,5 cm |
| Woonlengte-metrisch | 92 cm |
| Rijstijl | Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 92 cm (36-1/4") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
| Totale Lengte | 101,5 cm (40") |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Duw , Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Totale lengte Imperial | 40" |
