MOTION PRO - CABLE THROTTLE KAW - 06500116
20,70incl. BTW
20,70incl. BTW

20,70incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Behuizingslengte | 103 cm (40-1/2") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Woonlengte-metrisch | 103 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 120,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 40-1/2" |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Totale Lengte | 120,5 cm (47-1/2") |
| Totale lengte Imperial | 47-1/2" |
