MOTION PRO - CABLE/CLUTCH SUZUKI - 06520018
24,28incl. BTW
24,28incl. BTW

24,28incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Behuizingslengte | 89 cm (35") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Woonlengte-metrisch | 89 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 100,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 35" |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Totale Lengte | 100,5 cm (39-1/2") |
| Totale lengte Imperial | 39-1/2" |
