MOTION PRO - CABLE/CLUTCH KAWASAKI - 06520009
20,64incl. BTW
20,64incl. BTW

20,64incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Behuizingslengte | 133,5 cm (52-1/2") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Woonlengte-metrisch | 133,5 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 142 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 52-1/2" |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Totale Lengte | 142 cm (56") |
| Totale lengte Imperial | 56" |
