MOTION PRO - CABLE CLUTCH SUZ RMZ250F - 06522334
23,16incl. BTW
23,16incl. BTW

23,16incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 99,5 cm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 99,5 cm (39-1/4") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 39-1/4" |
