MOTION PRO - CABLE DECOMPRESSION KTM - 06540042
17,52incl. BTW
17,52incl. BTW

17,52incl. BTW
| Type | Decompressie |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 89 cm |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Behuizingslengte | 89 cm (35") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
| Grootte | Standaard |
|---|---|
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 35" |
