MOTION PRO - MP CABLE DECOMP HON - MP020314
17,52incl. BTW
17,52incl. BTW

17,52incl. BTW
| Type | Decompressie |
|---|---|
| Behuizingslengte | 75 cm (29-1/2") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Woonlengte-metrisch | 75 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 80,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 29-1/2" |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Totale Lengte | 80,5 cm (31-3/4") |
| Totale lengte Imperial | 31-3/4" |
