MOTION PRO - CABLE SPEEDO KTM - 06550061
50,52incl. BTW
50,52incl. BTW

50,52incl. BTW
| Type | Snelheidsmeter |
|---|---|
| Huisvestingslengte imperiaal | 70-1/2" |
| Totale lengte in metrische eenheden | Standaard |
| Woonlengte-metrisch | 179 cm |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizingslengte | 179 cm (70,5") |
| Housing Material | Vinyl |
| Totale Lengte | Standaard |
|---|---|
| Kenmerken | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOTION PRO |
| Totale lengte Imperial | Standaard |
