MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - BACK PANEL MULE 610 SX - 05211721
251,22incl. BTW
251,22incl. BTW

251,22incl. BTW
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Height Imperial | 24-1/4" |
| Metrische Hoogte | 62 cm |
| Hoogte | 62 cm (24-1/4") |
| Breedte Imperial | 46-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 118 cm |
| Breedte | 118 cm (46-1/2") |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Productnaam | Achterpaneel |
| Kleur/Afwerking | Wissen |
| Basiskleur | Wissen |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | UTV |
