MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF HON PIONEER1000 MUD - 05211530
528,29incl. BTW
528,29incl. BTW

528,29incl. BTW
| Type | Tweedelig |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Lengte | 61" |
| Lengtemaat | 155 cm |
| Breedte Imperial | 36" |
| Breedte (Metrisch) | 91 cm |
| Breedte | 91 cm (36") |
| Lengte | 155 cm (61") |
| Materiaal | Polyethyleen |
|---|---|
| Productnaam | Dak |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Tweedelig |
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Rijstijl | UTV |
