MOTION PRO - INLINE FUEL VALVE - P537
17,98incl. BTW
17,98incl. BTW

17,98incl. BTW
| Type | Inlijn |
|---|---|
| Ventilaansluitconnector type metrisch | 4,8 mm Slangnippel |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Type Klepruitgang Connector | 4,8 mm (3/16") Slangkoppeling |
| Brandstofklep Outletstijl | Enkel |
| Petcock Uitlaathoek | Recht |
| Materiaal | Neopreen , Messing |
|---|---|
| Productnaam | Brandstofventiel |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Goud |
| Basiskleur | Goud |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOTION PRO |
| Klepuitgang Connector Type Imperial | 3/16" Slangnippel |
