MOTION PRO - CABLE THROTTLE KTM/HUS - 06501714
20,74incl. BTW
20,74incl. BTW

20,74incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 92,5 cm |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 92,5 cm (36-1/2") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Stijl | Duw , Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 36-1/2" |
