YUASA - BATTERY YUASA MF YTX4L-BS - YTX4LBS
44,09incl. BTW
44,09incl. BTW

44,09incl. BTW
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 4-1/2" |
| Metrische Hoogte | 86 mm |
| Zuur | Inclusief Acid-pakket |
| CCA/Ampère | 50 A |
| Batterijcapaciteit | 3 Ah |
| Referentienummer | YTX4L-BS |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Links |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,4 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lengtemaat | 114 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Accu |
| Model | YTX |
| Lengte | 114 mm (4-1/2") |
| Breedte | 71 mm (2-13/16") |
| Breedte (Metrisch) | 71 mm |
| Breedte Imperial | 2-13/16" |
| Gewichtsmaatstaf | 1,3 kg |
| Hoogte | 86 mm (3,39") |
| Rijstijl | Off-Road , ATV , Straat |
