YUASA - BATTERY YUASA MF YTX5L-BS - YTX5LBS
76,75incl. BTW
76,75incl. BTW

76,75incl. BTW
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 4-1/2" |
| Metrische Hoogte | 106 mm |
| Height Imperial | 4-3/16" |
| Zuur | Inclusief Acid-pakket |
| CCA/Ampère | 80 A |
| Batterijcapaciteit | 4 Ampère-uur |
| Referentienummer | YTX5L-BS |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Links |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,5 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lengtemaat | 114 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Accu |
| Model | YTX |
| Lengte | 114 mm (4-1/2") |
| Breedte | 71 mm (2-13/16") |
| Breedte (Metrisch) | 71 mm |
| Breedte Imperial | 2-13/16" |
| Gewicht | 1,6 kg (3,5 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 1,6 kg |
| Hoogte | 106 mm (4-3/16") |
| Rijstijl | Off-Road , ATV , Straat |
