YUASA - BATTERY YUASA MF YTX7L-BS - YTX7LBS
67,63incl. BTW
67,63incl. BTW

67,63incl. BTW
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Lengtemaat | 114 mm |
| Imperiale Lengte | 4-1/2" |
| Height Imperial | 5-1/8" |
| Zuur | Inclusief Acid-pakket |
| CCA/Ampère | 100 A |
| Batterijcapaciteit | 6 Ah |
| Referentienummer | YTX7L-BS |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Links |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,6 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volt | 12 V |
| Hoogte | 130 mm (5-1/8") |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Accu |
| Model | YTX |
| Lengte | 114 mm (4-1/2") |
| Breedte | 71 mm (2-13/16") |
| Breedte (Metrisch) | 71 mm |
| Breedte Imperial | 2-13/16" |
| Gewicht | 2,3 kg (5 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 2,3 kg |
| Gewicht Imperiaal | 5 lb |
| Rijstijl | Off-Road , ATV , Straat , Sneeuw |
