YUASA - BATTERY YUASA MF YTX12-BS - YTX12BS
91,92incl. BTW
91,92incl. BTW

91,92incl. BTW
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 5-7/8" |
| Metrische Hoogte | 130 mm |
| Height Imperial | 5-1/8" |
| Zuur | Inclusief Acid-pakket |
| CCA/Ampère | 180 A |
| Batterijcapaciteit | 10 Ah |
| Referentienummer | YTX12-BS |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Rechts |
| Positieve Terminal Locatie | Links |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 1.2 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lengtemaat | 150 mm |
| Volt | 12 V |
| Hoogte | 130 mm (5-1/8") |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Accu |
| Model | YTX |
| Lengte | 150 mm (5-7/8") |
| Breedte | 87 mm (3-7/16") |
| Breedte (Metrisch) | 87 mm |
| Breedte Imperial | 3-7/16" |
| Gewicht | 3,4 kg (7,5 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 3,4 kg |
| Gewicht Imperiaal | 7,5 lb |
| Rijstijl | UTV , ATV , Straat |
