YUASA - BATTERY YUASA FA YTZ7S - YTZ7S
100,07incl. BTW
100,07incl. BTW

100,07incl. BTW
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 4-7/16" |
| Metrische Hoogte | 104 mm |
| Height Imperial | 4-1/8" |
| Zuur | Fabrieksgeactiveerd |
| CCA/Ampère | 130 A |
| Batterijcapaciteit | 6 Ah |
| Referentienummer | YTZ7S |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Links |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 1.8 A |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Lengtemaat | 112 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | YTZ |
| Lengte | 11,2 cm (4-7/16") |
| Breedte | 70 mm (2-3/4") |
| Breedte (Metrisch) | 70 mm |
| Breedte Imperial | 2-3/4" |
| Gewicht | 2,1 kg (4,6 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 2,1 kg |
| Gewicht Imperiaal | 4,6 lb |
| Hoogte | 10,4 cm (4-1/8") |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
