YUASA - BATTERY YUASA MF YT7B-BS - YT7BBS
114,02incl. BTW
114,02incl. BTW

114,02incl. BTW
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 5-7/8" |
| Metrische Hoogte | 93 mm |
| Height Imperial | 3-21/32" |
| Zuur | Inclusief Acid-pakket |
| CCA/Ampère | 120 A |
| Batterijcapaciteit | 6,5 Ah |
| Referentienummer | YT7B-BS |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Rechts |
| Positieve Terminal Locatie | Links |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,7 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lengtemaat | 150 mm |
| Volt | 12 V |
| Hoogte | 93 mm (3-21/32") |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Accu |
| Model | YTX |
| Lengte | 150 mm (5-7/8") |
| Breedte | 65 mm (2-9/16") |
| Breedte (Metrisch) | 65 mm |
| Breedte Imperial | 2-9/16" |
| Gewicht | 2,3 kg (5 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 2,3 kg |
| Gewicht Imperiaal | 5 lb |
| Rijstijl | UTV , ATV , Straat |
