YUASA - BATTERY YUASA CV DRY 12N7-3B - Y12N73B
54,81incl. BTW
54,81incl. BTW

54,81incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 133 mm |
| Height Imperial | 5-1/4" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 70 A |
| Batterijcapaciteit | 7 Ah |
| Referentienummer | 12N7-3B |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Linker Voor |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts Voor |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,7 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Imperiale Lengte | 5-3/8" |
| Lengtemaat | 135 mm |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Conventioneel |
| Lengte | 135 mm (5-3/8") |
| Breedte | 76,2 mm (3") |
| Breedte (Metrisch) | 76,2 mm |
| Breedte Imperial | 3 |
| Gewicht | 2,1 kg (4,6 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 2,1 kg |
| Hoogte | 133 mm (5-1/4") |
| Volt | 12 V |
| Ventlocatie | Rechts |
