YUASA - BATTERY YUASA CV DRY 12N12A-4A - Y12N12A4A1
68,85incl. BTW
68,85incl. BTW

68,85incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 5-5/16" |
| Metrische Hoogte | 160,1 mm |
| Height Imperial | 6-5/16" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 120 A |
| Batterijcapaciteit | 12 Ah |
| Referentienummer | 12N12A-4A-1 |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Rechts Voor |
| Positieve Terminal Locatie | Links Voor |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 1.2 A |
| Rijstijl | ATV , Straat |
| Lengtemaat | 134 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Conventioneel |
| Lengte | 134 mm (5-5/16") |
| Breedte | 80 mm (3-3/16") |
| Breedte (Metrisch) | 80 mm |
| Breedte Imperial | 3-3/16" |
| Gewicht | 3,1 kg (6,75 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 3,1 kg |
| Gewicht Imperiaal | 6,75 lb |
| Hoogte | 160,1 mm (6-5/16") |
| Ventlocatie | Links |
