ATHENA - BEARING 6204C3-KOYO - 09240145
7,56incl. VAT
7,56incl. VAT

7,56incl. VAT
| Brand | ATHENA |
|---|---|
| Units | Each |
| Product Name | Bearing |
| Material | Stainless Steel |
| Inside Diameter | 20 mm |
|---|---|
| Outside Diameter | 47 mm |
| Thickness | 14 mm |
| Application | Engine |
| Research Value | Level 2 |
