ATHENA - BEARING 63/22 C4-KOYO - 09240149
20,11incl. VAT
20,11incl. VAT

20,11incl. VAT
| Brand | ATHENA |
|---|---|
| Units | Each |
| Product Name | Bearing |
| Material | Stainless Steel |
| Inside Diameter | 22 mm |
|---|---|
| Outside Diameter | 56 mm |
| Thickness | 16 mm |
| Application | Engine |
| Research Value | Level 2 |
