ATHENA - NEEDLE BEARING 15X19X17.3 - 09240131
6,32incl. VAT
6,32incl. VAT

6,32incl. VAT
| Type | Needle |
|---|---|
| Application | Engine |
| Thickness | 17,3 mm |
| Outside Diameter | 19 mm |
| Inside Diameter | 15 mm |
| Material | Steel |
|---|---|
| Product Name | Bearing |
| Units | Each |
| Brand | ATHENA |
| Research Value | Level 2 |
