ATHENA - NEEDLE BEARING 15X19X19.5 - 09240132
9,56incl. VAT
9,56incl. VAT

9,56incl. VAT
| Type | Needle |
|---|---|
| Application | Engine |
| Thickness | 19,5 mm |
| Outside Diameter | 19 mm |
| Inside Diameter | 15 mm |
| Material | Steel |
|---|---|
| Product Name | Bearing |
| Units | Each |
| Brand | ATHENA |
| Research Value | Level 2 |
