CHAMPION - CHAMPION S-PLUG RJ19LM - 21030319
5,95incl. VAT
5,95incl. VAT

5,95incl. VAT
| Type | Resistor Type |
|---|---|
| Spark Gap Metric | 0.8 mm |
| Spark Gap Imperial | 0.031" |
| Terminal Configuration | Solid Terminal |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | ATV |
| Hex Size Metric | 21 mm |
| Hex Size Imperial | 3/4" |
| Thread Reach Metric | 9.5 mm |
| Thread Reach | 9,5 mm (3/8") |
| Thread Size | 14 mm |
|---|---|
| Brand | CHAMPION |
| Style | RJ19LM |
| Units | Each |
| Product Name | Spark Plug |
| Model | Copper Plus |
| Hex Size | 21 mm (13/16") |
| Spark Gap | 0,8 mm (0,031") |
| Heat Range | 19 |
| Thread Reach Imperial | 3/8" |
