CHAMPION - CHAMPION S-PLUG RL78C - 21030424
6,82incl. VAT
6,82incl. VAT

6,82incl. VAT
| Type | Resistor Type |
|---|---|
| Thread Reach Metric | 12 mm |
| Hex Size Imperial | 13/16" |
| Hex Size Metric | 21 mm |
| Research Value | Finalized |
| Terminal Configuration | Solid Terminal |
| Spark Gap Imperial | 0.020" |
| Spark Gap Metric | 0.5 mm |
| Thread Reach | 12 mm (15/32") |
|---|---|
| Thread Size | 14 mm |
| Spark Gap | 0,5 mm (0,020") |
| Hex Size | 21 mm (13/16") |
| Product Name | Spark Plug |
| Units | Each |
| Style | RL78C |
| Brand | CHAMPION |
| Thread Reach Imperial | 15/32" |
