EPI - 1 DRIVEN BSHG POL P90 - SCB11
23,43incl. VAT
23,43incl. VAT

23,43incl. VAT
| Type | Secondary (Driven) Clutch |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Width Imperial | 1" |
| Width Metric | 25.4 mm |
| Width | 25,4 mm (1") |
| Product Name | Clutch Bushing |
|---|---|
| Units | Each |
| Style | P-90 Clutch , EBS |
| Brand | EPI |
| Riding Style | Snow |
