EPI - BEARING WHEEL KIT - 02151087
31,63incl. VAT
31,63incl. VAT

31,63incl. VAT
| Type | Wheel |
|---|---|
| Thickness Metric | 12 mm |
| Riding Style | UTV |
| Outside Diameter Imperial | 1.85" |
| Inside Diameter Imperial | 0.98" |
| Inside Diameter Metric | 25 mm |
| Outside Diameter Metric | 47 mm |
| Thickness | 12 mm (0,47") |
| Outside Diameter | 47 mm (1,85") |
|---|---|
| Inside Diameter | 25 mm (0,98") |
| Mounting Position | Front |
| Material | Rubber Seal |
| Product Name | Bearing |
| Units | Kit |
| Style | Double Lip |
| Brand | EPI |
| Thickness Imperial | 0.47" |
